img
img

Eurina. Wróżka Zębuszka czyli Zębowa Wróżka

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: CZELEJ
 • Stara Cena: 7,00 złCena: 6,50 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Eurina. Wróżka Zębuszka czyli Zębowa Wróżka
  Autor: Aga Kękuś
  Ilustracje: Daria Lebida
  ISBN: 978-83-7563-123-4
  Stron: 12
  Oprawa: miękka

  Seria: Zębowe bajeczki do poduszeczki

   

  "Dzieci często wierzą, że Wróżka Zębuszka, czyli Zębowa Wróżka przynosi prezenty. Niekiedy zostawia drobne pieniążki lub jakiś upominek, gdy znajdzie wyrwany ząbek schowany pod poduszką. Czasami spóźnie się, ponieważ musi odwiedzić tysiące dzieci, ale nigdy o nikim nie zapomina."

   

  Dentysta, borowanie, próchnica, gabinet stomatologiczny... już same te słowa odstraszają najmłodszych (i nie tylko...) od pójścia do stomatologa. Książeczki z serii Zębowe bajeczki do poduszeczki to ciekawe, krótkie opowiadania z codziennego życia każdego malucha. W tych zwyczajnych trudach najmłodszym towarzyszą magiczne postacie - wróżki. Pojawiają się zawsze wtedy, kiedy mali bohaterowie potrzebują pomocy i pocieszenia w "zębowych" problemach.

   

  Kolorowe obrazki, ciekawe dialogi i dołączone na końcu każdej książki kolorowanki, angażują wyobraźnie dzieci, a przede wszystkim uczą jak dbać o zęby od najmłodszych lat.

   

  Zębowe bajeczki to również niezbędna pomoc dla rodziców. Na początku każdej z nich znajdują się porady dla rodziców - co dzieci powinny jeść aby mieć zdrowe zęby, jak przygotować małego pacjenta do wizyty u dentysty itp.

   

  Książeczki to również niezbędne uzupełnienie "kącika malucha" w każdym gabinecie stomatologicznym.