img
img

Anatomia człowieka kompendium

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Instytut Patologii Narządu Ruchu
 • Stara Cena: 79,00 złCena: 59,99 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 6.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Anatomia człowieka kompendium
  Autor: Krzysztof Krasucki 
  Rok: 2014
  Wydanie: 1
  Oprawa: miękka foliowana
  Stron:  390 
  Format: 105 x 190 mm,
  ISBN: 978-83-940136-0-8

  „Anatomia człowieka. Kompendium” to jedyna w swoim rodzaju kieszonkowa publikacja poświęcona anatomii człowieka dostępna na polskim rynku księgarskim. Opracowanie zawiera treści nauczania przedmiotu anatomia człowieka w ujęciu topograficznym. Podzielone jest na działy: wstęp do anatomii, osteologia, głowa i szyja, klatka piersiowa, jama brzuszna, miednica oraz kończyny. Każdy z działów został opisany w formie konspektu ukazującego najważniejsze struktury anatomiczne z ich skrótową charakterystyką.

  Publikacja punkt po punkcie prowadzi odbiorcę przez anatomię danej części ciała, umożliwiając formułowanie prawidłowego opisu anatomicznego.

  Materiał zawiera uwagi rozwojowe oraz kliniczne. Forma opracowania jest idealnym rozwiązaniem do repetycji, umożliwiającym szybkie powtarzanie materiału, jak i do nauki przedmiotu, tworząc kompletny szkielet dla treści do nadbudowy z podręczników klasycznych.

  Opracowanie adresowane jest do szerokiego grona studentów różnych kierunków przyrodniczo-medycznych (medycyny, innych kierunków medycznych, biologii, kultury fizycznej, kosmetologii i in.) oraz słuchaczy medycznych szkół policealnych.