img
img

Yoga Girl

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Illuminatio
 • Stara Cena: 49,90 złCena: 27,79 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 5.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Yoga Girl
  Autor: Rachel Brathen
  Oprawa: Miękka
  Strony: 176
  Format: 19.5 x 26.0 cm
  Rok: 2016
  Wydanie: 1
  ISBN: 978-83-65170-27-9

  Rachel Brathen – jedna z najsłynniejszych na świecie instruktorek jogi, którą na Instagramie śledzą już prawie dwa miliony obserwatorów– po raz pierwszy odkrywa przed czytelnikami dobroczynny wpływ jogi – zarówno tej tradycyjnej, jak i wykonywanej w wodzie, na desce surfingowej. Autorka zabiera nas w ekscytującą podróż, której celem jest osiągnięcie równowagi fizycznej i psychicznej, poprawienie zdrowia oraz spełnienie najskrytszych marzeń.

  Rachel z niespotykaną szczerością opowiada o trudnych latach, które jako nastolatka spędziła w Szwecji, dzieli się przygodami, jakie przeżyła w niebezpiecznych dżunglach Kostaryki, a także zaprasza na ujmującą swym pięknem Arubę – cudowną wyspę, na której obecnie mieszka, ćwiczy jogę oraz praktykuje medytację.

  Książka jest bogata w przepiękne zdjęcia przedstawiające pozycje jogi wykonywane przez samą autorkę. Zawiera również przepisy na zdrowe i pożywne dania, dzięki którym zaczniesz wieść szczęśliwsze i bardziej harmonijne życie. Magicznej aury dopełniają zapierające dech w piersiach ujęcia nadmorskich i tropikalnych krajobrazów.

  Yoga Girl to spektakularna podróż do karaibskiego spa.

  To książka, dzięki której nie tylko poprawisz zdrowie, ale także nauczysz się spełniać swoje najskrytsze marzenia!

  —-

  O autorce

  Rachel Brathen jest światowej sławy instruktorką jogi. Jako jedna z nielicznych praktykuje tak zwane ćwiczenia SUP (Stand-Up Paddleboard) – dyscyplinę z pogranicza jogi, fitness i sportów wodnych. Prowadzi warsztaty, turnusy i wykłady na całym świecie. Z pochodzenia Szwedka. Po ukończeniu szkoły wyjechała na Kostarykę, gdzie odnalazła radość płynącą z codziennego praktykowania jogi. Obecnie mieszka na Arubie z mężem i psami. Można ją znaleźć na Instagramie @yoga_girl – na jednym z największych na świecie profili poświęconych jodze – na którym Rachel Brathen ma już prawie dwa miliony obserwatorów!