img
img

Świadectwo

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Illuminatio
 • Stara Cena: 34,90 złCena: 19,89 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 5.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Świadectwo
  Autorzy: Paul Perry, Rajiv Parti
  Oprawa: twarda
  Strony: 256
  Rok: 2016
  ISBN: 978-83-65170-95-8


  WYDARZENIE WYDAWNICZE NA MIARĘ BESTSELLERA ŻYCIE PO ŻYCIU RAYMONDA MOODY’EGO!

  Poruszająca historia wybitnego anestezjologa, który przeżył śmierć kliniczną

  Wspaniała opowieść o tym, że wiara może zdziałać cuda

  „Świadectwo” to poruszająca do głębi, prawdziwa historia dr. Rajiva Parti, światowej sławy anestezjologa, który wspiąwszy się na szczyt kariery zawodowej, nagle znalazł się na krawędzi. Przeżył śmierć kliniczną, podczas której w całej prawdzie ujrzał swoje życie: egoistyczne, pozbawione współczucia i miłości – nie tylko w stosunku do pacjentów, ale również syna, wobec którego był apodyktyczny. Po zaświatach oprowadzali go nie bogowie hinduizmu, lecz… archaniołowie. Poprosił wówczas o możliwość przemiany swojego życia. Dostał ją i powrócił z otrzymanym od Jezusa przesłaniem miłości i życiową misją do wypełnienia. Gdy ponownie otworzył oczy, był już zupełnie innym człowiekiem…

  Jak bardzo zmieniło się życie doktora Parti?

  Jaką mądrość przyniósł z „tamtej strony”?

  Co ma do powiedzenia o prawdziwym celu naszego życia?

  W książce, do której przedmowę napisał sam Raymond Moody, znajdziesz odpowiedzi na te pytania oraz otrzymasz dowód na istnienie życia po życiu!

  Na końcu tunelu ujrzałem Światło. Było jasne i mocne jak tysiąc słońc, ale też przyjemne i ciepłe jak latarnia prowadząca mnie do nirwany. Podążyłem w jego kierunku, lekki jak astronauta w stanie nieważkości, krążący wzdłuż zewnętrznej części statku kosmicznego. Na końcu tunelu panowała wręcz niezwykła jasność, ale nie dbałem o to. Było w niej coś przyciągającego – jakaś tajemnica lub może magnetyzm czystej i prawdziwej miłości. Nie obawiałem się Światła. Przeciwnie, byłem podekscytowany i gotowy na te wszystkie dobre rzeczy, o których wiedziałem, że kryją się w głębi jego jasności”.

  O autorze

  Dr Rajiv Parti to światowej sławy anestezjolog i ekspert w dziedzinie leczenia przewlekłego bólu, uzależnień i depresji. Jest coachem i autorem kilku książek. Prowadzi seminaria na temat zdrowia duchowego. Praktykuje uzdrawianie oparte na świadomości. Jest przekonany, że całkowitego dobrobytu ani trwałego zdrowia nie można osiągnąć bez zrozumienia, iż klucz do nich kryje się w wymiarze niewidzialnym dla oka.