img
img

Ekożycie pod lupą

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Illuminatio
 • Stara Cena: 39,90 złCena: 22,74 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 5.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Ekożycie pod lupą
  Autor: Nathanael Johnson
  Oprawa: Miękka
  Strony: 360
  Format: A5
  Rok: 2016
  ISBN: 978-83-65170-67-5

  Johnson na własną rękę sprawdza powszechne przekonania z obu stron barykady: sprawdza, czy naturalny poród w domu może być ryzykowny dla rodzącej lub dziecka, czy uprawa ekologicznych warzyw jest możliwa, a także, czy szczepionki mogą zagrażać życiu dzieci. Próbując odpowiedzieć na pytanie, czy rozwijająca się technika i osiągnięcia nauki przybliżają nas czy oddalają od zdrowia, obala wiele mitów o zdrowym stylu życia i podsuwa najrozsądniejsze rozwiązania.

  Dochodzenie Johnsona jest porywające już od pierwszych stron książki, a wnioski z niego płynące staną się prawdziwym oparciem i pomocą dla wszystkich, którzy chcą żyć zdrowiej zachowując rozsądek i umiar.

  „Wychowany przez hipisów, nieustraszony reporter Nate Johnson nakłada swój ciasny strój sceptyka i siłuje się z pytaniem, które uprzykrzało mu życie od czasów dzieciństwa: czy to prawda, że wszystko to co naturalne, jest lepsze? Zgłębia magię domowego porodu, korzyści zdrowotnych z picia surowego mleka, i życie bez medycyny zachodniej. Wynikające z tego historie łączą w sobie reportaż z pamiętnikiem, czyniąc All Natural zabawną, zaskakującą i absolutnie szczerą książką”.
  – Novella Carpanter, autorka „Farm City”