img
img

Czarodzieje mogą wszystko

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Galaktyka
 • Stara Cena: 39,90 złCena: 23,89 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 5.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: Czarodzieje mogą wszystko
  Autor: CHWIEJCZAK DARIUSZ
  Stron: 184
  Oprawa: Twarda 
  ROk: 2009
  ISBN: 978-83-7579-227-0
  kilka słów od autora:

  "Czarodzieje" to książka niezwykła. Napisałem ją, by służyła jako przewodnik do szczęśliwego życia dla moich dzieci. Zawarłem w niej wszystkie znane mi czarodziejskie przepisy na spełnianie marzeń.
  Wydana jest z wielką starannością: w sztywnej oprawie,na kremowym papierze, który jest zawsze ciepły. Krój pisma i układ stron sprawiają, że czyta się ją bardzo lekko. Bajeczne ilustracje Darka Twardocha nadały jej nowy wymiar artystyczny.
  Zapraszam do jego galerii internetowej - www.Twardoch.Art.pl
  Chociaż książka pisana była z myślą o młodszych czytelnikach, młodzież przyjęła ją równie ciepło jak rodzice i dziadkowie. Wokół "Czarodziejów" krąży dobra energia, dlatego wspaniale nadaje się na prezent dla kogoś bliskiego.
  Dariusz Chwiejczak

  Jest to historia nastolatki, która dzięki pozytywnym myślom i konsekwentnej pracy, będąc zwykłym dzieckiem stała się czrodziejem. jest to opowieść o kształtowaniu charakteru, odwadze podejmowania decyzji i konsekwencji w ich realizacji.

  Zapraszamy również na stronę internetową www.czarodzieje.com.pl

  Recenzje czytelników:

  Książka ta od pierwszych stron czytania, uzyskała na mojej liście hitów książkowych pierwszą pozycje. Nie wiem czemu dla mnie przebiła J. Vitalego, N. Hilla, A. Robbinsa... Może dlatego, że trafiła do mnie w najlepszym czasie:) A to pewnie czary. Dzięki to za mało!!! Chciałbym takie książki czytać wiecznie...

  Książka powinna być obowiązkową lekturą w podstawówce :) Piękna.

  To działa! Jestem wdzięczna za ten DAR.

  Pana książka jest fantastyczna! Jest na swój sposób poradnikiem jak stawać się lepszym człowiekiem. Czytająca ją osoba przepełnia się dobrymi emocjami. Lektura zmusza do przemyśleń i zagłębieniu sie w swojej "komnacie zadumy". Osobiście zapisałam sobie w skrócie wszystkie reguły na kartce i