img
img

AutoCAD 2008 Pierwsze kroki

 • Dostępność: Brak
 • Wydawca: Helion
 • Stara Cena: 34,90 złCena: 26,88 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 5.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: AutoCAD 2008 Pierwsze kroki
  Autor: Pikoń Andrzej
  Rok: 2008
  Format: 16.8x23.7cm
  Stron: 264
  ISBN: 8324619763
  Aplikacje służące do komputerowego wspomagania projektowania, oznaczane skrótem CAD, bardzo ułatwiają pracę projektantów. Na tym rynku od wielu lat standardy wyznacza flagowy produkt firmy Autodesk - program AutoCAD, zasłużenie cieszący się uznaniem użytkowników. Połączenie potężnych możliwości z łatwością obsługi czyni AutoCAD-a idealnym narzędziem dla projektanta. W każdej nowej wersji programu producent wprowadza nowe funkcje oraz udoskonala od dawna istniejące. Dodatkowe moduły, biblioteki i aplikacje sprawiają, że AutoCAD może być wykorzystywany przez przedstawicieli różnych branż.

  Początkujący użytkownik AutoCAD-a może poczuć się przytłoczony ogromną liczbą narzędzi, poleceń i opcji. Jednak dzięki książce ",AutoCAD 2008. Pierwsze kroki", wszystkie jego wątpliwości zostaną rozwiane. Doskonały podręcznik przedstawiający najnowszą wersję tej aplikacji sprawi, że szybko poznasz podstawowe zagadnienia niezbędne do tego, aby rozpocząć pracę z AutoCAD-em. Przystępny język i rysunki ilustrujące działanie każdego omawianego narzędzia ułatwią Ci przyswojenie materiału. Czytając tę książkę, nie będziesz wgłębiać się w szczegóły, które na tym etapie poznawania programu nie będą Ci potrzebne, lecz natychmiast zaczniesz tworzyć własne projekty i poznawać możliwości AutoCAD-a.

  Tworzenie nowego rysunku
  Podstawowe obiekty
  Układy współrzędnych
  Sposoby oglądania rysunku
  Korzystanie z systemu pomocy
  Modyfikowanie obiektów
  Cofanie nieudanych operacji
  Narzędzia do rysowania precyzyjnego
  Kreskowanie
  Wymiarowanie obiektów
  Malarz formatów i menedżer właściwości
  Korzystanie z warstw i bloków
  Drukowanie projektów

  Przekonaj się sam, dlaczego książki z cyklu ",AutoCAD. Pierwsze kroki", są standardem w procesie nauki projektowania z wykorzystaniem AutoCAD-a.