img
img

7 rzeczy o których nie powiedzą ci lekarze

 • Dostępność: Produkt dostępny
 • Wydawca: Illuminatio
 • Stara Cena: 39,90 złCena: 22,74 zł
 • Ilość:
  imgDOSTAWA OD 5.99 ZŁ
 • Poleć produkt
 • Tytuł: 7 rzeczy o których nie powiedzą ci lekarze
  Autor: Sipser Warren, Lew Andi
  Wydanie: 1
  Rok: 2015
  Format: 14.5x20.5cm
  Stron: 288
  ISBN: 9788364645440
  Masz dość kolejek do lekarzy?
  Skutecznie wzmacniaj swoje zdrowie prostymi metodami, o których nie powie ci żaden specjalista!
  Oto książka, która powinna się znajdować w każdej poczekalni lekarskiej, przychodni rodzinnej i gabinecie lekarskim, a na pewno w każdym domu. Jej autorzy odważnie mówią o kwestiach, które lekarze pierwszego kontaktu pomijają, przez co diagnozowanie chorób i ich skuteczne leczenie trwa niezwykle długo. Powołując się na prostą prawdę mówiącą, że zdrowie jest sztuką wyboru, a nie dziełem przypadku, pokazują jak prowadzić rozmowy z lekarzami, aby otrzymać efektywny plan leczenia, a także podpowiadają jaką profilaktykę stosować, by prowadzić zdrowy styl życia.
  Wśród tytułowych 7 rzeczy znalazły się takie kwestie, jak: wpływ prawidłowej postawy podczas wykonywania codziennych zadań na ogólny stan fizyczny i psychiczny (!) człowieka, kluczowe założenia popularnej i niezwykle skutecznej chiropraktyki i sposoby na jej wykorzystanie w uzdrawianiu własnego ciała, konsekwencje długotrwałego przyjmowana leków i skutki uboczne, jakie wywołują, istotne zagrożenia płynące ze szczepień.
  Czytelnik odnajdzie tu także wiele praktycznych wskazówek z różnych dziedzin zdrowia: od listy zdrowych zastępników nabiału, poprzez niezwykle pomocny uniwersalny test zdrowia, aż po łatwe do wprowadzenia zasady zdrowego i zrównoważonego stylu życia.
  Zdrowie to stan optymalnego, fizycznego, chemicznego i społecznego dobrobytu.
  Nie polega ono wyłącznie na braku objawów choroby.